TRANSTOOLS Sp. z o.o.

Szlifierki pionowe


  • Telefon: 817465872
  • WWW: https://transtools.pl
  • Miejscowość: Lublin
  • Adres: Gospodarcza 29
  • Kod pocztowy: 20-211

Oceń firmę (2 z 1 głosów)


Opis

Aby mieć pewność, że wszystkie narzędzia i maszyny w zakładzie przemysłowym będą dobrze działać, warto skorzystać z oferty firmy TRANSTOOLS. Proponowane produkty znajdują zastosowanie w podmiotach działających w branży gazowniczej, górniczej, drogowo-budowlanej, kolejowej czy maszynowej.

Asortyment zawiera hydrauliczne szlifierki pionowe w rozmaitych klasach wydajności i w wersji z zaworem dźwigniowym lub obrotowych oraz różnego typu uchwytami narzędziowymi. Nadają się do usuwania rdzy, farby, korozji i innych zanieczyszczeń. Produkt jest dostępny ze specjalną przedłużką umożliwiającą szlifowanie w rurach lub otworach nieprzelotowych. Poza tym oferta obejmuje wiertarki, obcinarki do rur, piły taśmowe i tarczowe, mieszadła, rozruszniki, zakrętarki spalinowe i akumulatorowe, wysokiej klasy części do maszyn różnych producentów. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo.

Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma terminowo towar najwyższej jakości, powinien wybrać to renomowane przedsiębiorstwo.

Dodano: 03-07-2023


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: