Dzień Młodych

Nietypowo, bowiem od kinowego seansu rozpoczęło się święto młodzieży naszej diecezji, przeżywane w przededniu Niedzieli Palmowej.

Maturzyści na Jasnej GórzePielgrzymka Maturzystów Diec. Sosnowieckiej modli się w czwartek, 8 marca na Jasnej Górze. Do sanktuarium przybyło ok. 1,3 tys. osób. Pielgrzymka tradycyjnie odbywa się w czwartek przed czwartą niedzielą Wielkiego Postu. Obecny jest bp Grzegorz Kaszak, biskup diec. sosnowieckiej.

Festiwal ŻyciaOd 2 do 18 lipca odbędzie się pierwszy Festiwal Życia w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA współorganizowany przez naszą diecezję.

Diecezjalny wyjazd na ŚDM w Panamie!Wylot z Warszawy: 14, 15 lub 16 stycznia 2019; powrót: 29, 30 lub 31 stycznia 2019.

Kierunek PanamaDo końca lutego trwają w naszej Diecezji zapisy na diecezjalny wyjazd na ŚDM do Panamy w styczniu przyszłego roku!

Potrzeba CIEBIE, Wojowniku!Co to jest? Droga prawdziwych gwałtowników. Dla wielu może się ona wydawać nudna i głupia, związana tylko z myśleniem o kasie i bezsensownej pracy, która nic nie daje społeczeństwu. Ale czy tak jest naprawdę? Czy taka jest droga powołania kapłańskiego? Dla tych, którzy są już w seminarium i nawet są już kapłanami, to jest realna walka!