Warunki uczestnictwa w KampusieWarunki uczestnictwa w Spotkaniu Młodych Diecezji Sosnowieckiej - Kampus JPII na bis - Jerzmanowice 23 - 24 czerwca  - „Zejdź z kanapy … i chodź z nami!”.

A. Informacje ogólne:

1. Spotkania w ramach Spotkania Młodych Diecezji Sosnowieckiej dedykowane są ludziom  w przedziale: 13 – 35 lat. Dla młodych z Diecezji Sosnowieckiej, tworzymy Kampus JP II na bis w Jerzmanowicach – gościnnej miejscowości na granicy diecezji. W dn. 23.06. - 24.06. 2017r. młodzi ludzie będą mogli być razem, uczestniczyć w spotkaniach, modlitwie i Mszach św., oraz Pielgrzymce Młodzieży Diecezji Sosnowieckiej do św. Brata Alberta w Krakowie.

2. W trakcie trwania Kampusu organizator gwarantuje wyżywienie: kolacje w dniu przyjazdu, śniadanie i obiad – w kolejnym dniu, nocleg (nocleg w szkole, w salach lekcyjnych), opiekę duszpasterską, dojazd do Krakowa i powrót do Jerzmanowic (Pielgrzymka Młodzieży Diecezji Sosnowieckiej do św. Brata Alberta w Krakowie).

3. Osoby niepełnoletnie muszą przybyć do Kampusu pod opieką osoby pełnoletniej.

4. Uczestnictwo w Kampusie rozpoczyna się w dniu przybycia tj. 23.06.2017 r., do godziny 15.45, weryfikacją danych, a kończy się w dniu 24.06.2017 r. w godzinach wieczornych, po powrocie z Pielgrzymki Młodzieży Diecezji Sosnowieckiej do św. Brata Alberta w Krakowie.

5. Dojazd uczestników na Kampus i ich powrót, pozostaje w gestii Dekanalnych Duszpasterzy Młodzieży (szczegółowe informacje będą udzielane w parafiach).

B. Informacje ważne i praktyczne dla uczestników:
 
1. Każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania w trakcie trwania Kampusu ważnego dokumentu tożsamości - dowód osobisty lub legitymacja szkolna.

2. Na terenie Kampusu zabrania się spożywania alkoholu, palenia papierosów, używania wszelkich środków odurzających i psychotropowych pod rygorem natychmiastowego usunięcia z Kampusu.

3. Osoby przyjmujące leki są zobowiązane do ich posiadania i zażywania zgodnie zaleceniem lekarza.

4. W ramach zapewnienia bezpieczeństwa ogólnego zaleca się, aby uczestnik nie posiadał przy sobie ostrych i niebezpiecznych przedmiotów.

C. Co warto zabrać:

Na Kampus zabieramy ze sobą: śpiwór, karimatę, mały plecak, nakrycie głowy, kurtkę lub płaszcz nieprzemakalny, odpowiedni strój codzienny, świąteczny, odpowiednie obuwie, specjalistyczne lekarstwa - jeśli przyjmuje, kremy ochronne z filtrami przeciwsłonecznymi.

D. Ważne telefon i adres e-mail:

Telefon kontaktowy – w nagłych sytuacjach należy kontaktować się:

ks. Sławomir Woźniak
tel.: 509 706 158 (Telefon Kampusu)
oraz:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież