Kampus na bis (II)Drugiego dnia rano - zaraz po śniadaniu i modlitwie - specjalny gość - ks. Jacek Stryczek - duszpasterz znany przede wszystkim z organizacji Szlachetnej Paczki czy Ekstremalnych Dróg Krzyżowych.

Kampus na bis (I)Nie było ich wielu, ale entuzjazmem i zaangażowaniem mogliby przebić niejeden stadion pełen kibiców. W dniach 23-24 sierpnia w Jerzmanowicach odbył się "Kampus JP2 na bis". Nazwa i miejsce nawiązuje do ubiegłorocznego spotkania naszej diecezji podczas Światowych Dni Młodzieży.

Kampus JPII coraz bliżej!23 i 24 czerwca trwać będzie Spotkanie Młodych Diecezji Sosnowieckiej "Kampus JPII na bis". Program i Karta zgłoszenia poniżej. I podaj info dalej...

Warunki uczestnictwa w KampusieWarunki uczestnictwa w Spotkaniu Młodych Diecezji Sosnowieckiej - Kampus JPII na bis - Jerzmanowice 23 - 24 czerwca  - „Zejdź z kanapy … i chodź z nami!”.

Wideo-zaproszenie na Kampus JPIIMłodzi zapraszają młodych do udziału w Kampusie na Bis w Jerzmanowicach.

PlakatZnamy już plakat zapraszający na Kampus na Bis do Jerzmanowic.

kampusjp2.plO Kampusie JPII w Jerzmanowicach i nie tylko przeczytasz również pod adresem kampusjp2.pl. Adres ten zaprowadzi cię na Stronę Młodych Diecezji Sosnowieckiej.

Zapraszamy do JerzmanowicW ubiegłym roku udział w Kampusie Jana Pawła II w Jerzmanowicach stał się dla wielu młodych wspaniałym doświadczeniem i sposobem intensywnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W tym roku chcemy kontynuować tę wspaniałą akcję w tym wyjątkowym miejscu – w dniach 23-24 czerwca zapraszamy na Spotkanie Młodych Diecezji Sosnowieckiej "Kampus JPII na bis" pod hasłem "Zejdź z kanapy… i chodź z nami".