Informacje i zgłoszenia!
Kampus Jerzmanowice 2016
Byliśmy na ŚDM w Krakowie
Kampus w Jerzmanowicach i Krakowie
Jerzmanowice 2016 - dzień 5 i 6

Kierunek PanamaStylizowany zarys Kanału Panamskiego na tle granic tego kraju, krzyż pielgrzymi oraz zarys postaci Maryi z 5 gwiazdami nad Jej głową, a wszystko to ujęte w kształcie serca – tak wygląda logo 34. Światowych Dni Młodzieży (ŚDM), które w dniach 22-27 stycznia 2019 odbędą się w Panamie.

Cały rysunek jest naznaczony silnym akcentem maryjnym a Matka Boża – jako Gwiazda oraz most świata i serce wszechświata – jest w jego centrum. Pięć gwiazd nad Jej głową symbolizuje pięć kontynentów, z których za niespełna dwa lata przybędą do Panamy uczestnicy światowego święta młodzieży.

panama2019.pa – to adres oficjalnej strony internetowej ŚDM Panama 2019. Witryna uruchomiona przez Komitet Organizacyjny ŚDM Panama 2019 będzie zawierała informacje dotyczące przygotowań do spotkania młodzieży.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji ŚDM, oficjalna strona internetowa będzie służyła przekazywaniu informacji, a następnie rejestracji pielgrzymów i wolontariuszy kolejnej edycji spotkania młodych. Docelowo, uruchomiona strona panama2019.pa będzie funkcjonowała w pięciu oficjalnych językach spotkania: hiszpańskim, angielskim, francuskim, włoskim i portugalskim.

Informacje w języku polskim, a także wszelkie wiadomości dotyczące polskich przygotowań do 34. ŚDM Panama 2019 można znaleźć na stronie internetowej kierunekpanama.pl, redagowanej przez zespół Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM, który współpracuje z panamskimi organizatorami i koordynuje przygotowania polskiej młodzieży do udziału w kolejnej edycji ŚDM.

Wydarzenia Centralne ŚDM Panama 2019 odbędą się w dn. 22-27 stycznia 2019 r. pod hasłem „Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!” (Łk 1,38). Poprzedzą je Dni w Diecezjach, które odbędą się w dn. 17-21 stycznia 2019 na terenie Panamy, Kostaryki i Nikaragui.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież